top of page

HİZMETLERİMİZ

BEE PROJE olarak gerek yatırım, gerekse pazarlama odaklı tüm ihtiyaçlarınızda çözüm odaklı yaklaşımlarımızla yanınızdayız.

Toplantı Masası

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Kazancın zamana bağlı olduğu günümüz piyasasında; akışa uymak, doğru zamanda, doğru fiyata karlı yatırım için sık aralıklarla bilgilerin güncellenmesi ve piyasadaki yatırım fırsatlarına anlık ulaşabilmek çok önemli. Bireysel olarak yatırım organizasyonlarını yönetmek başlı başına zorken bu süreci aktif ve faal bir işletmeyi yönetirken sürdürmek büyük zaman ve efor kaybına neden oluyor. BEE PROJE olarak tam da bu aşamada karlı yatırımlar yapabilmeniz için yatırım tarzınıza, bütçenize ve özel tercihlerinize uygun "tam da aradığınız" fırsatları sizler için araştırıyor, onayınızla pazarlık sürecini yönetiyor ve en verimli şekilde yatırımlarınızı kara dönüştürüyoruz. Size sadece iyi seçenekler arasından mükemmele karar vermek ve tercihinize kolayca sahip olmak kalıyor.

STRATEJİK PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

İnşaat projelerinizde kusursuz işçilikle benzersiz tarzlar yaratıyor, yeryüzünde markanızı devasa yapılarla sergiliyorsunuz. Peki doğru şekilde pazarladığınıza inanıyor musunuz?
Büyük iş hacmine sahip kuruluşlar satış ve pazarlama süreçlerinin yönetimi için profesyonel destek almaktadırlar. Bu destek doğru pazarlama stratejisini belirleme, satış ofisi personelini yönetme, müşteri ilişkilerini yönetme, satış ve satış sonrası işlemleri yönetme gibi süreçler için kaygılanmamanızı ve optimal şekilde inşaat sürecine odaklanmanızı sağlar.

Ofiste El Sıkışma
Ofiste Telefon Görüşmesi Yapan Adam

PROJE DANIŞMANLIĞI

Bir inşaat proje satışının planlanan süreçte ve beklenen karla satışının tamamlanması, taleplere uygun arzın sunulmasına bağlıdır. İnşaatın yapılacağı bölge özellikleri, bu bölgedeki hanehalkı profili, bu profillere uygun doğru proje tipi ve konseptin oluşturulması yapılan inşaat projesinin satışına ivme kazandırır.

BEE PROJE olarak bu bilinçle, henüz sadece yapmaya karar verdiğiniz inşaat projesinin bölgesel analizleri, avam projesi, sonrasında konsept projesi, bağımsız ünitelerin tip ve fonksiyonlarının belirlenmesi, kurumsal kimlik ve marka oluşturma, satış ofisi ve örnek daire tasarımı gibi aklınıza gelebilecek her alanda projenizi zirveye taşıyacak uygulamalar yapmaktayız.

HUKUKİ DANIŞMANLIK

İnşaat sektörünün de dahil olduğu büyük hacimli sektörlerde mal veya hizmet satışlarının öncesinde, sırasında ve sonrasında mevzuata uygun hareket etmek, her iki tarafın da taahhüt ve haklarını korumak ileride ortaya çıkabilecek bilimum problemlerin önüne geçer.

Tüm bu problemlerin önüne geçebilmek adına Hukuki Danışmanlık olarak sunduğumuz hizmetlerin içerisinde; satış öncesi yer görme protokollerinin oluşturulması, satış sırasında kaparo belgelerinin ve satış sözleşmelerinin hazırlanması, sonrasında tüm tapu ve kadastro işlemlerinin organizasyonu, haklar, taahhütler ve vekaletnameler, ihtilaflar halinde çözüm odaklı çalışmaların yürütülmesi gibi pek çok unsur yer alır.

Business Meeting
Brainstorming

KURUMSALLAŞTIRMA VE MARKA

Rekabetin ve arzın yoğun olduğu, alternatifi ve emsallerinin bulunduğu bir inşaat projesi diğerlerinin nasıl önüne geçer? Elbette kurumsal kimliği ve marka değeri sayesinde!
Vizyon sahibiyseniz ve uzun vadeli bir işletme planınız varsa bu konunun göz ardı edilemeyecek kadar önemli olduğunu, bir önceki işinizin bir sonrakine refere olduğunu, markanızın çizginizi ve tarzınızı yansıtacak modern ve prestijli bir algı yaratması gerektiğini bilmelisiniz.
Modern, özgün ve profesyonel görünmenizi sağlayan kurumsal kimlik ve marka çalışmalarımız sayesinde; sağlam ve kalıcı bir müşteri portföyü edinmeniz ve bir sonraki projenizde +1 önde başlamanız mümkün.

İNSAN KAYNAKLARI VE PR

Pazarlama sürecinde satış ekiplerini organize etmek ve müşteri portföylerinin detaylı bir şekilde arşivlenebilmesi üretim sürecinin tamamen dışında ve apayrı bir performans konusu.
Satış ekibinin doğru organizasyonu öngörülen hedeflere ulaşmanın anahtarı olmakla birlikte, müşterilerin bilgi ve deneyimlerinin arşivlenmesi de mevcut projenin ve hatta sonrasındaki projelerin potansiyel müşterilerinin oluşturulmasında en önemli etkendir.
Profesyonel satış ekibimizle ve firmamızın detaylı müşteri profil arşivi ve raporlamasıyla firmanızın geleceğine yatırım yapabilirsiniz.

Business Meeting
Hizmetler: Hizmetler
bottom of page